AVIO-STAR Grażyna Domańska

AVIO-STAR Grażyna Domańska

Firma AVIO-STAR istnieje, nieprzerwanie na Polskim rynku od 1994 roku. Zajmujemy się wywozem śmieci, gruzu, odpadów komunalnych, odpadów pobudowanych, odpadów gabarytowych. Oferujemy również transport, załadunek i rozładunek materiałów budowlanych, maszyn i urządzeń, przewóz i wynajem barakowozów , transport i sprzedaż różnego rodzaju kruszywa. Dodatkowo zajmujemy się usługami dźwigowymi, załadunkiem mechanicznym HDS do 12 ton, usługami Podnośnikami koszowymi „Zwyżki”, odśnieżaniem, zamiataniem mechanicznym i wieloma innymi robotami budowlanymi jak rozbiórki, wyburzanie i  rekultywacja terenu.

BANER

Usługi świadczymy zarówno odbiorcom indywidualnym jak i firmom. Dysponujemy samochodami ciężarowymi dostosowanym do wywozu odpadów w kontenerach o pojemności 3m3, 5m3, 7m3, 15m3 i 36m3. Wywrotkami do przewozu kruszywa, przyczepami niskopodwoziowymi do przewozu ciężkich sprzętów i urządzeń, podnośnikami koszowymi „Zwyżki” do prac na wysokościach, dźwigami i urządzeniami HDS do 12 ton, jak i innymi urządzeniami budowanymi jak koparko-ładowarki z dodatkowym wyposażeniem, mini ładowarki, wózki teleskopowe, koparki i ładowarki czołowe.

W okresie zimowym wyposażamy pojazdy w pługi do odśnieżania oraz w posypywarko-solarki i świadczymy usługi w zakresie odśnieżania i usuwania skutków zimy.

Firma jest prężna i otwarta na współpracę z możliwością dostosowania się do potrzeb klienta nawet przy nietypowych zleceniach.