Lombard u Leszka – Czechowice-Dziedzice

Lombard u Leszka – Czechowice-Dziedzice

Lombard u Leszka - Czechowice-Dziedzice

Zrzut ekranu http://www.lombarduleszka.pl/

Nasz Lombard udziela pożyczek w zastaw różnych przedmiotów. Do najczęstszych należą: złoto, telefony komórkowe, aparaty fotograficzne, sprzęt komputerowy, konsole do gier (PlayStation, Xbox, Nintendo), odtwarzacze DVD. Przyjmujemy, także inne rzeczy takie jak elektronarzędzia, sprzęt AGD i RTV.Skupujemy ZŁOTO za gotówkę.

Zapewniamy dbałość o powierzone nam przedmioty, Państwa anonimowość oraz poufność danych osobowych. W przypadku problemów ze spłatą pożyczki w umówionym przez Państwa terminie istnieje możliwość przesunięcia terminu spłaty.

W naszym Lombardzie mogą Państwo zakupić rzeczy, które nie zostały odebrane przez klientów, jak również nowe w bardzo atrakcyjnych cenach. Wszystkie przedmioty są w dobrym stanie technicznym.

Jesteśmy uczciwą i rzetelną firmą. Działamy na rynku od 2009, ale posiadamy 15-letnie doświadczenie w branży lombardowej. Cieszymy się zaufaniem i dobra opinią wśród klientów korzystających z naszych usług. Warunki pożyczki oraz wszystkie formalności wyjaśniane są dokładnie przed podpisaniem umowy. Wystarczy posiadać dokument tożsamości ze zdjęciem.


Ocena: 4,67/5 (3 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Informacje o firmie/organizacji:

  • Adres: Kolejowa 1 43-502 Czechowice-Dziedzice
    Numer telefonu: 601 748 242

Lokalizacja na mapie:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 46 (ostatnio: 01.08.2020 10:03:28)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 28.05.2016 07:50:30)

Podlinkuj wpis:


Dodaj komentarz