Maria Kandulska Pośrednictwo Ubezpieczeniowo-Finansowe

Maria Kandulska Pośrednictwo Ubezpieczeniowo-Finansowe

Maria Kandulska Pośrednictwo Ubezpieczeniowo-Finansowe

Zrzut ekranu https://www.ubezpieczeniakandulska.pl/
  • ul. Poznańska 23, 62-060 Stęszew
  • tel: 600 781 395
  • e-mail: maria.kandulska@onet.pl
  • strona: https://www.ubezpieczeniakandulska.pl/

Poznaj nas lepiej

W naszej Agencji Ubezpieczeniowej, prowadzonej przez Marię Kandulską, na pierwszym miejscu zawsze stawiamy Twoje zadowolenie – ta dewiza przyświeca nam od początków naszej działalności aż do dziś. Jak udaje nam się to osiągnąć? Przede wszystkim poprzez indywidualne podejście do każdej powierzonej nam sprawy. Korzystamy z naszego wieloletniego doświadczenia oraz wiedzy, aby dobierać idealnie dopasowane oferty. Zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców z całego województwa wielkopolskiego.

Tworzymy nie tylko najdogodniejsze rozwiązania ubezpieczeniowe, ale służymy również profesjonalną i rzetelną pomocą na poszczególnych etapach naszej współpracy. Nie martw się więc, jeśli cokolwiek nie jest dla Ciebie jasne lub chciałbyś poznać więcej szczegółów. Nasi eksperci chętnie rozwieją Twoje wszelkie wątpliwości i odpowiedzą na nurtujące Cię pytania.

Kompleksowość naszej oferty oraz najwyższa jakość obsługi to zasługa naszej przynależności do Polskiej Grupy Ubezpieczeniowej. Nasze silne relacje z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, które wiodą obecnie na naszym rodzimym rynku, sprawiają, że każdemu możemy zaproponować produkt ubezpieczeniowy skrojony na miarę. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów i sprawdź sam.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Informacje o firmie/organizacji:

  • Adres: ul. Poznańska 23 62-060 Stęszew
    Numer telefonu: 600 781 395

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 31.10.2020 15:53:32)

Podlinkuj wpis:


Dodaj komentarz